Ljuskrona i gustaviansk stil

Ljuskrona i gustaviansk stil
Ljuskrona i gustaviansk stil

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-tal, höjd ca 100 cm

slitage, enstaka prismor kan saknas

349459

2015-12-17