Walter Dahn - blandteknik på papper

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WALTER DAHN (född 1954): Utan titel, signerad och daterad på baksidan Walter Dahn -87, blandteknik på papper, 21,5x10,5 cm

349469

2015-12-30