Sockerskål i form av svan delvis silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALBO, sockerskål, silver och slipat glas, 1900-talets andra hälft, importstämplar, i form av svan, höjd ca 13, längd 14 cm

En vinge ngt sned

349474

2015-12-17