Karmstolar 1 par
2015-12-17
349480
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, Louis XVI-stil, 18/1900-tal, skuren dekor, sitthöjd ca 44 cm
Slitage, fläckar