Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, Louis XVI-stil, 18/1900-tal, skuren dekor, sitthöjd ca 44 cm
Slitage, fläckar
349480
2015-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här