Karmstolar 1 par

Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, Louis XVI-stil, 18/1900-tal, skuren dekor, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, fläckar

349480

2015-12-17