Sven Erikxon litografi

Sven Erikxon litografi
Sven Erikxon litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN ERIXON, X:et (1899-1970): Motiv mot Skeppsholmen, signerad Sven Erixon, 288/350, färglitografi, ca 32x43 cm

349491

2015-12-17