Arvid Pettersen - akvarell
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARVID PETTERSEN ( Norge, född 1943), Utan titel, monogramsignerad AJP, tusch och akvarell på papper, 21x14 cm (ramens storlek 42x34,5 cm)
damm och minimala flisor på passepartoun bakom ramens glas
349494
2015-12-29