Arvid Pettersen - akvarell

Arvid Pettersen - akvarell
Arvid Pettersen - akvarell
Arvid Pettersen - akvarell
Arvid Pettersen - akvarell

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARVID PETTERSEN ( Norge, född 1943), Utan titel, monogramsignerad AJP, tusch och akvarell på papper, 21x14 cm (ramens storlek 42x34,5 cm)

damm och minimala flisor på passepartoun bakom ramens glas

349494

2015-12-29