Sven Erixon litografi

Sven Erixon litografi
Sven Erixon litografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN ERIXON, X:et (1899-1970): Motiv från söder Stockholm, signerad Sven Erixon, 32/350, färglitografi, 34x44 cm

Gulnad

349497

2015-12-17