Jardinjär jugend

Jardinjär jugend
Jardinjär jugend
Jardinjär jugend
Jardinjär jugend
Jardinjär jugend
Jardinjär jugend
Jardinjär jugend
Jardinjär jugend

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JARDINJÄR, 1900-talets första hälft, jugend, metall och glasinsats, rosendekor i relief, höjd 18, längd 41 cm

Med inskription samt silverplakett med monogram, 2 glasnagg

349507

2015-12-17