Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JARDINJÄR, 1900-talets första hälft, jugend, metall och glasinsats, rosendekor i relief, höjd 18, längd 41 cm
Med inskription samt silverplakett med monogram, 2 glasnagg
349507
2015-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här