Arvid Pettersen - olja

Arvid Pettersen - olja
Arvid Pettersen - olja
Arvid Pettersen - olja
Arvid Pettersen - olja
Arvid Pettersen - olja
Arvid Pettersen - olja

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ARVID PETTERSEN ( Norge, född 1943), Utan titel, monogramsignerad och daterad AJP -89, olja på duk, 35x30,5 cm, oramad.

Oramad

349508

2015-12-29