Folke Karlsson oljemålning

Folke Karlsson oljemålning
Folke Karlsson oljemålning
Folke Karlsson oljemålning
Folke Karlsson oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOLKE KARLSSON (1907-1988): Motiv från Gamla Stan, Stockholm, signerad och daterad Folke Karlsson 56, olja på pannå, 45x48 cm

349512

2015-12-17