Karusellbord

Karusellbord
Karusellbord
Karusellbord
Karusellbord
Karusellbord
Karusellbord
Karusellbord
Karusellbord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARUSELLBORD, 1900-talets andra hälft, England, en låda i sargen, mahognyfanér, läderklädd skiva, hjultrissor och fothylsor i mässing, höjd ca 69, diameter 70 cm

Ytskador på skivan, slitage

349519

2015-12-17