Karusellbord
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARUSELLBORD, 1900-talets andra hälft, England, en låda i sargen, mahognyfanér, läderklädd skiva, hjultrissor och fothylsor i mässing, höjd ca 69, diameter 70 cm
Ytskador på skivan, slitage
349519
2015-12-17