Birger Birger Ericsson ojemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIRGER BIRGER ERICSON (1904-1994): Hus och personer, signerad och daterad Birger 46, olja på pannå, ca 33x41

349530

2015-12-17