Per Åke Persson C-print

Per Åke Persson C-print
Per Åke Persson C-print

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PER-ÅKE PERSSON (född 1950), C-print, "Liberty woman", signerad, daterad och numrerad Per-Åke Persson, 7/10, New York, 2009, ramad bakom plexiglas, motivmått 42x55 cm

349537

2015-12-17