Arbetslampa PeFeGe

Arbetslampa PeFeGe
Arbetslampa PeFeGe
Arbetslampa PeFeGe
Arbetslampa PeFeGe
Arbetslampa PeFeGe
Arbetslampa PeFeGe

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EG ERIKSSON MEKANISKA VERKSTAD AB, arbetslampa, 1900-talets första hälft, 3-ledad, grålackerad, skyltmärkt PeFeGe Typ G80, längd ca 120 cm, obs ej tillverkad med strömbrytare

Ytslitage, ucklor, torkad sladd, enstaka färgrester

349538

2015-12-17