Arbetslampa sannolikt EG Eriksson Mekaniska
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARBETSLAMPA, sannolikt EG Eriksson Mekaniska Verkstad AB, 1900-talets första hälft, 3-ledad, bemålad, övermålad skyltmärkning, längd ca 120 cm
Senare bemålad, färgborfall, ytslitage, torkad sladd
349547
2015-12-17