Arbetslampa sannolikt EG Eriksson Mekaniska

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARBETSLAMPA, sannolikt EG Eriksson Mekaniska Verkstad AB, 1900-talets första hälft, 3-ledad, bemålad, övermålad skyltmärkning, längd ca 120 cm

Senare bemålad, färgborfall, ytslitage, torkad sladd

349547

2015-12-17