Richard Björklund oljemålning
2015-12-17
349550
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RICHARD BJÖRKLUND (1897-1974), Bygata infarten till Simrishamn, olja på duk, signerad Rich Björklund, ca 46 x 55 cm