Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RICHARD BJÖRKLUND (1897-1974), Bygata infarten till Simrishamn, olja på duk, signerad Rich Björklund, ca 46 x 55 cm
349550
2015-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här