Henry Schäf pastellmålning

Henry Schäf pastellmålning
Henry Schäf pastellmålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENRY SCHÄF (1863-?): "Sjelfporträtt", självporträtt, signerad och daterad H Schäf 93, pastell, ca 62x45 cm

349561

2015-12-17