Tågset Märklin Ho

Tågset Märklin Ho
Tågset Märklin Ho
Tågset Märklin Ho
Tågset Märklin Ho
Tågset Märklin Ho
Tågset Märklin Ho

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÄRKLIN TÅGSET, spår Ho, 1960-70-tal, bestående av ellok 3054, disellok 3021, ånglok 3003, ånglok 3028, 14 vagnar, bl.a personvagn 4056, 4088, 4002, tankvagn 4524, 4630, mm, 8 växlar, 45 rälsbitar, lyktstolpe, mm

Funktioner ej provade, vagnar och lok huvudsak i fabriksförpackningar, smärre skador

349568

2015-12-18