Bengt Lindström färglitografi

Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT LINDSTRÖM (född 1925): Sportbil, signerad Lindström, 151/300, färglitografi, bladmått ca 68,5x85 cm, oramad

Nedre marginal med mindre ytfläck

349570

2016-02-28