Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YRJÖ EDELMANN (född 1941), Komposition, signerad och numrerad Y Edelmann, 137/175, färglitografi, ca 62x85 cm
349572
2015-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här