Cremekoppar samt kaffekoppar

Cremekoppar samt kaffekoppar
Cremekoppar samt kaffekoppar
Cremekoppar samt kaffekoppar
Cremekoppar samt kaffekoppar
Cremekoppar samt kaffekoppar
Cremekoppar samt kaffekoppar
Cremekoppar samt kaffekoppar
Cremekoppar samt kaffekoppar
Cremekoppar samt kaffekoppar
Cremekoppar samt kaffekoppar

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUNGLIG DANSK / MEISSEN, cremekoppar, 4 st., koppar med fat 3 st., bemålad och förgylld dekor, 1800-1900-tal, en kopp bär inskription från 1892, höjd ca 8-10 cm

Slitage

349579

2015-12-18