Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KUNGLIG DANSK / MEISSEN, cremekoppar, 4 st., koppar med fat 3 st., bemålad och förgylld dekor, 1800-1900-tal, en kopp bär inskription från 1892, höjd ca 8-10 cm
Slitage
349579
2015-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här