Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
MICHAEL BYRON (USA, född 1954): "Search #3 Wednesday", signerad och daterad på baksidan MJ Byron 89-91. Blandteknik på pannå av trä, 95x135 cm
349582
2015-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här