Klubbat för:
6 000 SEK
Schätzwert
10 000 SEK
Beschreibung
MICHAEL BYRON (USA, född 1954): "Search #3 Wednesday", signerad och daterad på baksidan MJ Byron 89-91. Blandteknik på pannå av trä, 95x135 cm
Zustandsbeschreibung
349582
2015-12-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner