Bert Håge Häverö litografi

Bert Håge Häverö litografi
Bert Håge Häverö litografi

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Blommor i fönster med utsikt mot havet, signerad Bert Håge Häverö, färglitografi, 246/360, blamdått 55 x 45 cm

Ej ramad

349594

2015-12-18