Birger Birger Ericson oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BIRGER BIRGER ERICSON (1904-1984): Sjöbjörnsgatan (Gröndal) signerad Birger och daterad 43, olja på pannå, ca 54x64 cm

349603

2015-12-18