Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EDNA MARTIN, matta, för Svensk Hemslöjd, flossa, omkring 1950-tal, ca 267 x 205 cm
ÖVRIGT: Inköpt på Svensk Hemslöjd
Ställvist hårt slitage, en lagning
349620
2015-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här