Edna Martin
Klubbat för:
21 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
EDNA MARTIN, matta, för Svensk Hemslöjd, flossa, omkring 1950-tal, ca 267 x 205 cm
ÖVRIGT: Inköpt på Svensk Hemslöjd
Kuntoraportti
Ställvist hårt slitage, en lagning
349620
Päivämäärä:
2015-12-22