Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) Skärgårdsmotiv resp HMS Ymer i Arktis 1980, signerade Roland S, 73/300 resp 86/200, färglitografier, ca 26 x 26 resp 44 x 33 cm

349622

2015-12-18