Nino Longobardi

Nino Longobardi
Nino Longobardi
Nino Longobardi
Nino Longobardi

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NINO LONGOBARDI (Italien, född 1953): Utan titel, signerad och daterad på baksidan Nino Longobardi 1987, bladteknik och collage på papper, 76x56 cm

349630

2016-01-01