Asger Jorn färglitografi

Asger Jorn färglitografi
Asger Jorn färglitografi

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ASGER JORN (Danmark, 1914-1973): Komposition, signerad Jorn, 9/100 ?, färglitografi, ca 67x43 cm

349631

2015-12-18