Dekorelement Kina

Dekorelement Kina
Dekorelement Kina
Dekorelement Kina
Dekorelement Kina

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DEKORELEMENT, 2+1, Kina, 1900-tal, skuren förgylld och delvis bemålad djuprelief i form av figurscener, 23x25 resp 16x83

349634

2015-12-18