Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DEKORELEMENT, 2+1, Kina, 1900-tal, skuren förgylld och delvis bemålad djuprelief i form av figurscener, 23x25 resp 16x83
349634
2015-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här