Matservisdelar flytande blått
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATSERVIS, ca 43 dlr., flytande blått, bl a Gustafsberg, bestående av: 18 mattallrikar, 4 djupa tallrikar, 7+1 dessertallrikar, avlångt uppläggningsfat, 2 skålar, 2 terriner med fat varav en utan lock, 8 uppläggningsfat
Nagg kan förekomma, slitage, sprickor
349643
2015-12-18