Matservisdelar flytande blått

Matservisdelar flytande blått
Matservisdelar flytande blått
Matservisdelar flytande blått
Matservisdelar flytande blått
Matservisdelar flytande blått
Matservisdelar flytande blått
Matservisdelar flytande blått
Matservisdelar flytande blått

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSERVIS, ca 43 dlr., flytande blått, bl a Gustafsberg, bestående av: 18 mattallrikar, 4 djupa tallrikar, 7+1 dessertallrikar, avlångt uppläggningsfat, 2 skålar, 2 terriner med fat varav en utan lock, 8 uppläggningsfat

Nagg kan förekomma, slitage, sprickor

349643

2015-12-18