Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 3+1 st., barockstil, 17/1800-tal, spår av bemålning, sitthöjd ca 46-50 cm
Skador
349648
2015-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här