Parit allmoge

Parit allmoge
Parit allmoge
Parit allmoge
Parit allmoge
Parit allmoge
Parit allmoge
Parit allmoge
Parit allmoge
Parit allmoge
Parit allmoge

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

MATSKRIN, trä med metallbeslag, KAGGE, KRUKA, MÅTT, 17/1800-TAL, 7dlr, kaggen märkt 1857

Slitage, skador

349651

2015-12-18