Fåtöljer art deco
2015-12-18
349674
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, art deco, fanérad i valnöt, fjädrade sitsar, sitthöjd 44 cm
En fjädrad sits något slapp i fjädringen, skador och lagningar