Soffbord art deco

Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFBORD, 1930-tal, art deco, fanérad i alm, höjd 61, diameter 90 cm

Smärre ytskador, bruksslitage

349681

2015-12-18