Rökbord
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RÖKBORD, 1900-talets första hälft, svarvad svartmålad benställning, bricka i mässing, med graverad dekor av figurscen, utensilier 3 delar i form av tändsticksaskshållare, ljusstake och askfat, höjd 56, diameter 62 cm
Bruksslitage
349693
2015-12-18