Väggskåp med konsolhylla

Väggskåp med konsolhylla
Väggskåp med konsolhylla
Väggskåp med konsolhylla
Väggskåp med konsolhylla
Väggskåp med konsolhylla
Väggskåp med konsolhylla
Väggskåp med konsolhylla
Väggskåp med konsolhylla

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGSKÅP med KONSOLHYLLA, 1800-tal, dekor med ståletsning föreställande jägare och viltsvin med hund samt adelsvapen höjd på skåpet ca 54, 39x26, konsolens höjd ca 38 cm

tidigare omgjort huv till golvur, slitage, fanerbortfall, skador, maskstungen, senare dragknopp

349696

2015-12-18