Oljemålning med samer och renar

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Samer och renar, otyedligt signerad, blandteknik, ca 29,5x38 cm

349701

2015-12-18