Klubbat för:
6 400 SEK
5 000 SEK
IWC, International Watch Company, Schaffhausen, herrarmbandsur, 1960-tal, diameter 35 mm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Slitage/repor på glas, ej funktionstestad
349705
2015-12-25