Herrarmbandsur IWC

Herrarmbandsur IWC
Herrarmbandsur IWC
Herrarmbandsur IWC
Herrarmbandsur IWC
Herrarmbandsur IWC
Herrarmbandsur IWC
Herrarmbandsur IWC
Herrarmbandsur IWC

Klubbat för:

6 400 SEK

5 000 SEK

IWC, International Watch Company, Schaffhausen, herrarmbandsur, 1960-tal, diameter 35 mm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Slitage/repor på glas, ej funktionstestad

349705

2015-12-25