Carl Axel hedelin

Carl Axel hedelin
Carl Axel hedelin
Carl Axel hedelin
Carl Axel hedelin

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL AXEL HEDELIN (1861-1894): Luffare, signerad C Hedelin, akvarell, ca 35x22,5 cm

349711

2015-12-18