Sven Jonson Promenad i månsken

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SVEN JONSON (1902-1981): Promenad i månsken
signerad och daterad Sven Jonson -47, olja på duk, 22 x 27 cm

349721

2015-12-19