Friedensreich Hundertwasser Homo Humus
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
FRIEDENSREICH HUNDERTWASSER (1928-2000): "10002 nights Homo Humus come va how do you do", fotolitografi och färgserigrafi med metallprägling 1984, signerad och numrerad 5305/10001 ,69,5x49,5 cm
LITTERATUR: Koschatzky 83
349727
2015-12-18