José Gamarra oljemålning

José Gamarra oljemålning
José Gamarra oljemålning
José Gamarra oljemålning
José Gamarra oljemålning

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JOSÉ GAMARRA (Uruguay, född 1934): Landskap med flod och fantasidjur, signerad Gamarra, olja på duk, ca 80x100 cm

349728

2015-12-18