Carl Wilhelmsson etsning

Carl Wilhelmsson etsning
Carl Wilhelmsson etsning
Carl Wilhelmsson etsning
Carl Wilhelmsson etsning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL WILHELMSSON (1866-1928): Flickporträtt, signerad C Wilhelmsson, samt i trycket CW, etsning, 14,5x10 cm

349731

2015-12-18