Operalibretton och skådespel, 1800-tal
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OPERALIBRETTON OCH SKÅDESPEL, 1800-tal (110). Samling omfattande ca 110 st.
8:o. Delvis tagna ur band, delvis med omslag, nötta, fläckade, delvis defekta eller med mindre skador. Ca 110 arbeten.
Libretton för musik av Gretry, Auber, Spohr, Rossini, Bellini, Adam, Crusell, Cimarosa.
Säljs som en samling utan returrätt
Delvis defekta, fläckar, småskador.
Säljs som en samling utan returrätt.
349740
2015-12-18